Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítaj hosť | Užívateľ: Heslo: Auto-prihlásenie: | Registruj sa! | Heslo? | cz sk en
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Život ve Švédsku po migrační vlně, 2018  (Prečítané 25723 krát)
Milan.SK



Karma: 0
Príspevkov: 2


« : Október 30, 2018, 10:27:32 am »

Zdravím všechny bratři a sestry z Česka... Ve  védsku, zejména pak na jihu a vě Stockholmě je po přílivu vln utečenců teď docela divoce. Ceny šli taky nahoru (už sem nejezdí tolik Norů za "lacným" nákupem.. Lacným, asi pět krát dražším jako v Praze..  védové jsou pověstni tím, že nemluví jinak než švédsky, nebo spíš vám to dávějí hodně najevo. Já se divím, že tam vůbec někoho od nás zaměstnali.. prostě ne, práce není, nebude, pohrdají námi a mají zvláštní povahu se smát na neštěstí druhých (i  védů). Příšerná drahota, žádná práce, ani uklízečky, nic, chování horší než Rakoušáci. Nedoporučuji. Spíše Norsko, Belgicko...
Zaznamenané
DM1987



Karma: 0
Príspevkov: 2


« Odpoveď #1 : November 07, 2018, 10:40:45 am »

Dobrý den, tato zpráva mne docela mrzí, bohužel-bohudík mám jiné zkušenosti, co se týká  védů, jakožto lidí. Do  védska konkrétně Goeteborgu jezdím posledních 6-7 let pracovně a jen jednou jsem se setkal, se negativním přístupem a ten člověk byl němec :-/ Zvažujeme nyní s rodinou se do  védska přestěhovat, tak se pokouším dohledávat různé info a tipy. Díky & mějte se...
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Krajania.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Krajania.sk © 2014
Krajania.sk - Slováci žijúci v zahraničí.

Odkazy